Flash News

POLITIKOFF

Mariza Ikonomi pohon se është në një lidhje dashurie

Mariza Ikonomi pohon se është në një lidhje dashurie

Mariza Ikonomi është një këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar por jetën private e mban larg mediave. Por më në fund, këngëtarja e ka pranuar vetë se është në një lidhje dashurie.

E ftuar në "Dola tek Ola", dje në Neës24, këngëtarja tha se po përjeton një histori të bukur dashurie dhe gjatë intervistës rrëfeu se lidhja e tyre po shkon shumë mirë, por preferoi të mos zbulojë më tepër.

Moderatorja e pyeti nëse personi që i ka rrëmbyer zemrën është artist, Mariza u përgjigj me shaka duke thënë se "është dashurist".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARIZA???? (@ikonomimariza)

Të fundit