Flash News

POLITIKOFF

Ndjekësit e duan me flokë kaçurrele dhe të gjata, Fezviu tregon si do dukej si femër

Ndjekësit e duan me flokë kaçurrele dhe të gjata, Fezviu

Gazetari Blendi Fevziu ka publikuar disa foto në profilin e tij në Facebook dhe Instagram, ku në disa prej tyre duket me flokë të gjatë dhe kaçurrele dhe bë disa të tjera si femër. Këto foto janë krijuar përmes një aplikacioni, ku bëhen montazhe të tilla dhe një persona mund ta shohësh me disa pamje të ndryshme.

Mesa duket, me këtë gjë është argëtuar dhe moderatori i "Opinion", i cili madje e ka hedhur dhe në votë, ku pamja e tij më e pëlqyer dhe më e votuar është ajo me flokë kaçurrela.

"Pas nje votimi 24 oresh kjo foto e pare fitoi me shumice te ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dyte. Falenderoj edhe nje klinike qe me ofroi te me mbjelle floket dhe te mi beje kacurrela si ketu. Po une preferoj te mbetem si ne foton e fundit. . Jam sh komod ashtu."

Të fundit