Flash News

POLITIKOFF

Stresi uron Shkëlzenin dhe Arminën: Zoti ju bekoftë

Stresi uron Shkëlzenin dhe Arminën: Zoti ju bekoftë

Stresi ka uruar çiftin e sapomartuar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, të cilët mbajtën një dasmë madhështore pas 10 vitesh së bashku.

Dasma e mbajtur në Shijak ka qenë mjaft e përfolur ditëve të fundit, ku mblodhi shumë personazhe publikë, mes tyre dhe figura politike. Djali i ish-kryeministrit Berisha ka ndarë së fundmi disa fotografi nga dasma ku dhe ka marrë shumë urime.

Mes tyre bie në sy ai i Stresit, i cili iu uron jetë të lumtur. “Urime. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Stresi, i cili njihet si një ndër simpatizantët e flaktë të Berishës.

Të fundit