Flash News

POLITIKOFF

Vajza e Beyoncé ishte kryefjala e koncertit të saj në Paris

Vajza e Beyoncé ishte kryefjala e koncertit të saj në Paris

Numërimi mbrapsht drejt debutimit të Blue Ivy Carter në turin e ka përfunduar. Blue Ivy, 11 vjeç, u bashkua së bashku me nënën Beyoncé në koncertin e saj në Paris për turneun e saj botëror ‘Renaissance,’ siç shihet në videot e fansave të kapura dhe të shpërndara në internet. Dhe ndërsa kjo mund të jetë hera e parë e Blue Ivy që performon në skenë me Queen Bey për këtë turne, ajo dukej si një profesioniste e kalitur përpara turmës në Stade de France.

Në video, Blue Ivy, e veshur me veshje argjendi të shndritshme për t'iu përshtatur mamasë së saj, gozhdoi çdo hap të kërcimit ndërsa Beyonce këndoi në "My Power" nga albumi i vitit 2019 ‘The Lion King: The Gift’. Blue më pas pati një moment kur u vendos në qendër të vëmendjes e vetme, duke kërcyer në skenë ndërsa ekipi i kërcimit të Beyonce-s ndiqte pas.

Blue që është fëmija më i madh i Beyoncé dhe Jay-Z, duket se është në rrugën e saj për tu bërë një yll si prindërit e saj. Kujtojmë se ajo ka fituar një çmim MTV Video Music dhe një çmim Grammy vetëm në moshën 9-vjeçare.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Boss Barbie Ent ™ (@bossbarbieent)

Të fundit