Video/ Panik në tunelin e Kalimashit, rrokulliset goma e makinës dhe shpërthen si bombë

Një video po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, teksa bie në sy një fenomen i pazakontë.

Një shtetas nga Kosova ka xhiruar momentin kur një gomë automjeti rrokulliset për disa metra përgjatë tunelit të Kalimashit dhe në një moment shpërthen si bombë.

Shihni momentin në videon e mëposhtme: