Video/ “Zagar i Mero Bazes”, sharje dhe fyerje mes të ftuarve , moderatori ndërpret emisionin: Njëri nga ne duhet të ikë

Ka degradua mes sharjeve dhe fyerjeve emisioni Arena” nga Dritan Hila në RTV ORA.

Kanë qenë blogeri Bledi Mane dhe avokati Altin Goxhaj ata, të cilët janë përplasur ‘live’, pasi ky i fundit e cilësoi gazetarin si ‘zagar i Mero Bazës’.

Pas përplasjeve edhe me fjalor fyes, moderatori Hila është detyruar të ndërpresë emisionin.

Ndiqni debatin: