Flash News

Bota

E rëndë në Francë, babai vret tre vajzat e tij të mitura

E rëndë në Francë, babai vret tre vajzat e tij të

Një baba në Francë rrëfeu se kishte vrarë tre vajzat e tij të vogla dhe u dorëzua më pas në polici.

41 vjeçari shkoi në stacionin e policisë në qytetin bregdetar verior të Dieppe "për të raportuar se kishte vrarë tre fëmijët e tij.

Policia i gjeti të vdekura në shtëpinë e tij në qytetin Alfortville, në periferi juglindore të Parisit.

Prokurori publik në periferi të Parisit të Creteil konfirmoi "vdekjen e tre vajzave të reja të moshës 4, 10 dhe 11 vjeç".

Dy fëmijë u goditën me thikë për vdekje nën një mbulesë, ndërsa i treti shtrihej i vdekur në një divan.

Të fundit