Flash News

Bota

Çfarë po ndodh me të? Biden "ngrin" përsëri në skenë

Çfarë po ndodh me të? Biden "ngrin" përsëri

Presidenti Joe Biden u duk sërish i ngrirë në skenë pasi dha komente në një mbledhje fondesh të mbushur me yje në Los Anxhelos  të shtunën mbrëma përpara se Obama ta merrte për krahu dhe ta tërhiqte presidentin.

Në video, Biden dhe Obama shihen duke përshëndetur dhe buzëqeshur në Teatrin Peacock në qendër të Los Anxhelosit. 

Biden duartroket por më pas ai ndalon së lëvizuri ndërsa shikon mbi turmën për disa sekonda të gjata. 

Kjo është kur Obama, ende duke buzëqeshur dhe duke përshëndetur, merr Biden për dore dhe e tërheq lehtë dhe vazhduan të dalin nga skena së bashku me Obamën.

Të fundit