Flash News

Bota

Gjendet i pajetë brenda mjetit, bashkëshorti i eurodeputetes italiane

Gjendet i pajetë brenda mjetit, bashkëshorti i eurodeputetes italiane

Arkitekti 54 vjeçar dhe bashkëshorti i eurodeputetes Francesca Donato, u gjet i pajetë në Palermo brenda makinës së tij.

Sipas asaj që shkruan Quotidiano di Sicilia, ka qenë gruaja e tij, zëvendëssekretare e DC, ajo që ka ngritur alarmin dhe ka konfirmuar vdekjen e tij. Onorato kishte diçka të lidhur fort në qafë, ndoshta një kravatë.

Trupi i burrit u gjet brenda makinës së tij pranë Ugo La Malfa. Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe mënyrën e vdekjes.

Të fundit