Flash News

Bota

Të shtëna me armë gjatë paradës së 4 korrikut në SHBA, raportohet për të vdekur

Të shtëna me armë gjatë paradës së 4 korrikut

Janë regjistruar të shtëna me armë gjatë paradës së 4 korrikut në Highland Park në Illinois të SHBA.

Mediat amerikane raportojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10 të mëngjesit të së hënës, ku një numër i panjohur i pjesëmarrësve të paradës u sulmuan.

Një burim i tha Fox 32 se një person u qëllua për vdekje dhe ka shumë persona të tjerë që u plagosën nga të shtënat.

Ngjarja në përditësim

Të fundit