Flash News

Bota

Video/ Ngrihen shqetësime për gjendjen e Erdogan, presidentin turk e zë gjumë gjatë intervistës

Video/ Ngrihen shqetësime për gjendjen e Erdogan, presidentin turk e

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka bërë bujë nëpër media në një intervistë televizive. Jo për ato që tha, por për veprimin që bëri më saktë.

Lideri turk është parë i përgjumur, dhe kur gazetarët i kanë bërë një pyetje lidhur me PKK-në ka mbyllur sytë. Menjëherë pasi kuptuan se Erdogan e ka zënë gjumi, kamera është fokusuar në një tjetër drejtim.

Ngjarja ndezi skenarë të rinj për gjendjen shëndetësore të presidentit turk që jo shumë kohë pasi i kishte rënë të fikët gjatë një interviste tjetër televizive.

Të fundit