Flash News

Ditari i Maxhorancës

A ka qenë shefja e SHISH në Beograd? Rama e mohon

A ka qenë shefja e SHISH në Beograd? Rama e mohon

Kryeministri Edi Rama ka mohuar praninë apo udhëtimin e Shefes së Shërbimit Informativ Shqiptar në Beograd.

Duke ju përgjigjur akuzave të kreu të PD, , ai tha gjatë një lidhjeje Skype me emisionin “Opinion”, se Sali Berisha po kërkon të përfitojë nga kjo situatë.

Hedh një budalla një gur në lumë dhe 1000 të mençur nuk e nxjerrin dot. Në këtë rast budallai është dhe i ligë dhe hedh një gur sepse do të përfitojë nga kjo situatë sipas mendjes së tij të rrjedhur.

Dhe në emisionin më të rëndësishëm të javës më bëhet pyetje mua. Natyrisht që nuk ka qenë, sepse kjo është gjë lehtësisht e verifikueshme, mjaftonte të ngrinit telefonin dhe të pyesnit”, u shpreh Rama

Të fundit