Flash News

Ditari i Maxhorancës

"I duam tarifat sa Erion Braçe", socialisti ofendon profesionistët e lirë: Idiotë, injorantë!

"I duam tarifat sa Erion Braçe", socialisti ofendon

Pas atij reagimi në Kuvend, ku tha se kush dëshiron le të largohet nga Shqipëria, nuk ka problem për të, socialisti Erion Braçe së fundmi ka bërë një reagim edhe në rrjetet sociale me fjalë ofenduese ndaj profesionistëve të lirë.

Ai ka publikuar një foto nga protesta, ku një prej protestuesve mban pankartën, “I duam taksat sa Erion Braçe”.

Deputeti socialist i ofendon profesionistët e lirë si idiotë apo injorantë. Braçe tallet më tej me ta se sipas tij, ata nuk duan të hyjnë në provime, apo duan t’i marrin qyel, teksa shton më tej se i rrahin edhe dashnoret.

Reagimi i plotë i Erion Braçes:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Zarat e Kushtetueses i lëpihen qeverisë, lënë në fuqi taksën e profesioneve të lira

OOOOOOOOOOO ZOOOOOOOOOOOOOOT!

TE NJEJTET IDIOTE QE BEJNE TE NJEJTEN GJE;

Nuk duan te hyjne ne PROVIME apo duan ti marrin QYL, dalin e thone “I DUAM TARIFAT SA ERION BRACE”;

Jane rritur e kane marre nje cope leter, dalin e thone “DUAM LEKE SA ERION BRACE”;

Kalojne nja dy vite dhe nje e shume plehra i japin letra profesionisti, dalin e thone “LEKET I DUAM, TAKSAT SI DUAM”;

Pastaj i rrahin dashnoret qe kane mend ca me shume dhe nderrojne mendje, dalin e thone “I DUAM TAKSAT SA ERION BRACE”!

Ne fakt te njejtet injorante nuk dine qe NUK KISHIN TATIME FARE, PAGUANIN ZERO LEKE TATIM MBI LEKET, ose si cdo injorant me shkolle thoshin “PAGUAJME TATIME NE, JA PAGUAJME DRITAT, UJIN”!

OOOOOOOOOOO ZOOOOOOT, E KUPTONI KUSH KA SHKUAR NE GJYKATEN KUSHTETUESE;

Profesioniste qe nuk dallojne dot te ardhurat bruto nga ato neto, thjesht dine ti numerojne!

Të fundit