Flash News

Ditari i Maxhorancës

‘Ja ku jemi’, Rama i tërhoqi veshin, Xhaçka rikthehet në rrjetet sociale pas presionit të Ramës

‘Ja ku jemi’, Rama i tërhoqi veshin, Xhaçka rikthehet

Ish-ministrja, Olta Xhaçka, ka reflektuar menjëherë pas kritikave të Ramës, se është zhdukur nga rrjetet sociale që pas kur është largimit nga kabineti qeveritar.

Pa kaluar 24 orë nga mbledhja ku ju tërhoq veshi, Xhaçka ka postuar Facebook. Ajo ka shpërndarë disa fotografi nga mbledhja e grupit parlamentar të PS-së ku shkruan: “Ja ku jemi.

Me Grupin Parlamentar të PS diskutuam për agjendën e javës dhe detyrat në vijim”.

 

Të fundit