Flash News

Ditari i Maxhorancës

Operacionet antidrogë/ Balla përgëzon Policinë e Shtetit: Po rrit çdo ditë e më shumë forcën goditëse

Operacionet antidrogë/ Balla përgëzon Policinë e Shtetit: Po

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka përgëzuar Policinë e Shtetit për operacionet antidrogë, operacionet ndaj armëmbajtjes pa leje, gjetjen dhe ndalimin e personave në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar.

Reagim i ministrit të Brendshëm, Taulant Balla:

???????? Policia e Shtetit po rrit çdo ditë e më shumë forcën goditëse kundër armëmbajtjes pa leje, trafikut dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike, gjetjen dhe ndalimin e personave në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar, zbardhjen e rasteve të vjedhjes së pronës, si dhe për parandalimin e goditjen e paligjshmërisë në tërësi.

Përgëzime Policisë së Shtetit????Lushnjë, Fier, Rrëshen, Rinas, Durrës, Elbasan, Tiranë, Vlorë, Berat, Gjirokastër, Dibër, Shkodër, Lezhë, Korçë, Rinas, Kukës, Morinë e Port Durrës, për finalizimin e detyrave operacionale dhe rezultatet.

Të fundit