Flash News

Ditari i Maxhorancës

Probleme me dëgjimin pas shpërthimit në Lushnje, deputeti i PS ndjek seancën me kufje

Probleme me dëgjimin pas shpërthimit në Lushnje, deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela i është kthyer jetës politike. Sot ishte i pranishëm në seancën plenare të Kuvendit.

Çela mbeti i plagosur nga shpërthimi në magazinën e tij më 1 mars 2024 në Lushnjë. Për shkak të problemeve me dëgjimin, siç shihet edhe në këtë foto Bujar Çela i ndjek diskutimet në seancën plenare me kufje.

Nga shpërthimi i 1 marsit 2024, humbën jetën babë e bir, si dhe u plagosën 7 të tjerë, mes tyre dhe deputeti.

Të fundit