Flash News

Ditari i Maxhorancës

"Pse ishte Alex Soros në samit?", Rama-gazetares: Harroi të të pyeste ty

"Pse ishte Alex Soros në samit?", Rama-gazetares: Harroi të

Gazetarja Ambrozia Meta ka pyetur  Ramën se pse Aleks Soros duhej të ishte i pranishëm jo vetëm në samit, por edhe në foton familjare.

Ndërkohë Rama iu përgjigj duke i thënë: “Harroi të të pyeste edhe ty.”

Soros ishte dje në samit si pjesë e delegacionit shqiptar, kurse në samitin e sotëm ai ishte në foton familjare, njësoj si të gjithë zyrtarët e lartë shtetërorë të rajonit dhe BE-së.

 

Të fundit