Flash News

Ditari i Maxhorancës

Publikon foto nga Vermoshi dhe ironizon opozitën, Rama: Para 7 vitesh ishte shteg i bllokuar

Publikon foto nga Vermoshi dhe ironizon opozitën, Rama: Para 7 vitesh ishte
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook disa foto nga zona turistike e Vermoshit.

Ai nuk ka nguruar të ironizojë opozitën, teksa shkruan se "edhe rruga e Vermoshit deri para 7 vitesh ishte shteg i bllokuar nga dëbora".

Rama shton se prej disa vitesh, Vermoshi është një rrugë turistike europiane ku mund të udhëtohet pa problem pavarësisht sasisë së reshjeve të borës.

Publikon foto nga Vermoshi dhe ironizon opozitën, Rama: Para 7 vitesh ishte

Ditari politik

Të fundit