Flash News

Ditari i Maxhorancës

Rama batuta me kryebashkiakun, ish-drejtor të policisë: S’ke top mo, apo vetëm bilbil ke ti

Rama batuta me kryebashkiakun, ish-drejtor të policisë: S’ke top
Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Lezhes, Pjerin Ndreu

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer batutat me kryebashkiakun e PS në Lezhë, Pjerin Ndreu, teksa ka inspektuar shkollën e rindërtuar pas dëmtimit nga tërmeti “Llesh Nik Daka”.

Teksa ka parë nga afër palestrën e shkollës, Rama ka kërkuar një top basketbolli për të bërë një kosh, por kjo nuk ka qenë e mundur gjatë vizitës së kryeministrit

“O Pjerin, po s’ke top mo, apo vetëm bilbil ke ti”, iu drejtua Rama kryebashkiakut, duke shkaktuar të qeshura mes të pranishmëve.

 

Ditari politik

Të fundit