Flash News

Ditari i Maxhorancës

Rama mbledh Asamblenë e PS, të pranishëm drejtuesit politikë të 12 qarqeve

Rama mbledh Asamblenë e PS, të pranishëm drejtuesit politikë

Asambleja Kombëtare e PS do të mblidhet sot në orën 17:30. Njoftimi është bërë nga Sekretari i Përgjithshëm i PS, Blendi Klosi.

Mbledhja do të jetë online dhe të pranishëm do të jenë drejtuesit politikë të 12 qarqeve.

"Të nderuar anëtarë tē Asamblesë Kombëtare tē PS!

Me kërkesë të Kryetarit të PS, ju njoftoj se nesër, datë 21.02.2024, ora 17.30 do të zhvillohet mbledhja e Asamblesë Kombëtare të PS.

Mbledhja do te zhvillohet sipas sistemit On Line, Bashkëngjitur keni linkun e komunikimit

Sekretari i Përgjjithshëm i PS, Blendi Klosi", thuhet në njoftim.

Të fundit