Flash News

Ditari i Maxhorancës

Zgjedhjet e 25 prillit, japin dorëheqjen dy kryebashkiakët socialistë

Zgjedhjet e 25 prillit, japin dorëheqjen dy kryebashkiakët
Dritan Leli, Dionis Imeraj

Disa orë para afatit përfundimtar të dorëzimit të listave për deputetë, dy krybashkiakë socialistë kanë dhënë dorëheqjen.

Nga posti është larguar kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli dhe ai i Dibrës, Dionis Imeraj.

Leli dhe Imeraj do të garojnë për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit.

Sot në orën 18.00 Partia Socialiste do të mbledhë kryesinë e saj për të diskutuar mbi listat e kandidatëve për deputetë.

Të fundit