Flash News

Ditari i Opozitës

14 Maji, Meta: Krimi elektoral në Kuçovë ulëret sheshit, s’mund të mbyllet pa ndëshkim

14 Maji, Meta: Krimi elektoral në Kuçovë ulëret sheshit,

Ilir Meta ka dënuar krimin elektoral të zgjedhjeve të mbajtur më datën 14 maj. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, kreu i Partisë së Lirisë ka shpërndarë një video, teksa shprehet se është provë që tregon qartë sipas tij se çfarë ndodh me fletët e votimit.

Më tej shton se kjo situatë nuk mund të mbetet pa u ndëshkuar.

“Krimi elektoral në KZAZ-në e Kuçovës ulëret sheshit dhe nuk mund të mbyllet pa Ndëshkim. Prova më flagrante se këto s’mund të kërkohen!”, thotë më tej Meta.

Të fundit