Flash News

Ditari i Opozitës

7 orë në seancë, avokati i Berishës: Vendimi do të jepet nesër

7 orë në seancë, avokati i Berishës: Vendimi do të

Avokati i kreut të PD-së Sali Berishës, Genc Gjokutaj pasi doli nga Apeli i GJKKO, tha për mediat se vendimi për dosjen “Partizani” është shtyrë për ditën e nesërme në orën 11:00, pasi dosja ka qenë voluminoze.

Ne kemi që në orën 9, në mënyrë shteruese kemi paraqitur gjithë argumentet që masat nuk qëndrojnë dhe çështja është një farsë… gjykata ishte në pamundësi për të dhënë vendimi pasi materiali është voluminoz dhe seanca u shty për nesër në orën 11:00”, tha ai.

Të fundit