Flash News

Ditari i Opozitës

Avokatët e Berishës dhe Malltezit bëjnë kërkesë për shuarjen e masave të sigurisë

Avokatët e Berishës dhe Malltezit bëjnë kërkesë

Avokatët e kreut të PD, Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezit i janë drejtuar Apelit të Posaçëm lidhur me informacionin dy mujor të SPAK për hetimet ndaj tij.

Seanca është zhvilluar sot në gjykatën e posaçme. Avokatët kanë kërkuar zëvendësim masave të sigurisë.

Trupa gjykuese është tërhequr për në orën 12:00.

Të fundit