Flash News

Ditari i Opozitës

Balliu: Presioni i të korruptuarve, motivon luftën kundër korrupsionit

Balliu: Presioni i të korruptuarve, motivon luftën kundër

Shefi i Organizimit në Partinë Demokratike,  Klevis Balliu, shprehet se opozita dhe të gjithë qytetarët po bashkohen nën flamurin e Partisë Demokratike.

Balliu me anë të një statusi në rrjetet sociale thekson se presioni i të korruptuarve motivon luftën kundër korrupsionit.

 “Presioni i të korruptuarve, motivon luftën kunder korrupsionit! Qëndresa qytetare, anti korrupsion nuk do të ndalet para presioneve të pushtetit të karteleve dhe te organizatës mafioze 5D.

Mjerim për ata sulmojnë qytetarët në protestë për të drejtat e tyre në proteste kundër një bashki të inkriminuar.

Sot nën flamurin e Partisë Demokratike po bashkohet cdo qytetarë Shqiptar nga jugu në veri per te luftuar kundër rrëmbim e kombit tonë nga ata qe e kane nxjerre ne shitje .

Shqiptaret nuk do te ndalen”, shprehet Balliu.

 

Të fundit