Flash News

Ditari i Opozitës

Belind Këlliçi "arreston" Erion Veliajn

Belind Këlliçi "arreston" Erion Veliajn

Antari i kryesisë së PD-së Belind Këlliçi në mënyrë figurative i ka vënë prangat një personi i cili mbante një maskë në fytyrë me pamjen e kryebashkiakut Erjon veliaj.

Ai u shpreh se ky është një akt simbolik dhe kjo do të ishte pamja e kryebashkiakut së shpejti.

Të fundit