Flash News

Ditari i Opozitës

Berisha: Dosjet e bandave kriminale janë vjedhur nga kasafortat më sekrete të Ministrisë së Brendshme

Berisha: Dosjet e bandave kriminale janë vjedhur nga kasafortat më

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi nga Korça ku po zhvillon një takim me demokratët se në kasafortat më sekrete të Ministrisë së Brendshme janë vjedhur dosjet e bandave dhe kriminelëve.

"Në kasafortat më sekrete të Ministrisë së Brendshme janë vjedhur dosjet më sekrete të bandave dhe kriminelëve"-tha Berisha.

Berisha theksoi se Rama ka shkatërruar vendin ndërsa shtoi se sot janë një opozitë e vërtetë, dhe jo fasadë si ajo e Lulzim Bashës.

Të fundit