Flash News

Ditari i Opozitës

Berisha kërkon ndryshimin e masës së sigurisë, GJKKO cakton datën e seancës

Berisha kërkon ndryshimin e masës së sigurisë, GJKKO cakton

Është caktuar data për seancën ndaj liderit të opozitës Sali Berisha.

Në datën 4 mars në orën 11:00 GJKOO do të shqyrtojë  kërkesën e Berishës për ndryshimin e masës së sigurisë.

Kujtojmë që ditën e djeshme seanca u shty për shkak se gjyqtarja Irena Gjoka merrte pjesë në një gjyq tjetër, dhe një orë pas orarit zyrtar që ishtë parashikuar seanca ajo njoftoi avokatët për shtyrjen.

Të fundit