Flash News

Ditari i Opozitës

Berisha publikon videon e Ramës: Gënjeu paturpësisht se medemek s'ka sulmuar asnjë gazetar

Berisha publikon videon e Ramës: Gënjeu paturpësisht se medemek

Kreu i PD, Sali Berisha akuzon kryeministrin Edi Rama se në intervistën e fundit gënjeu se medemek ai s'ka sulmuar asnjë gazetar .


Berisha ka publikuar një video në rrjetet socialeku ku sipas tij Rama tregon të kundërtën e asaj ç’ka pretendon .

Ai shton më tej se edhe Erion Veliaj ka ndjekur me fanatizëm ekstrem rrugën e Edi Ramës si organizatë mafioze që janë.

"Të dashur miq, Edi Rama, për të mbrojtur Batonin e tij, gënjeu sot paturpësisht se medemek ai ska sulmuar asnjë gazetar nominalisht.

Ndiqni videon për të dëgjuar veç një rast që vërteton të kundertën e kësaj që Rama thotë.

E vërteta e madhe është që Edi Rama, mediat e gazetarët i ka sulmuar, ka mbyllur kë ka dashur, i ka tallur, i ka bullizuar, i ka vendosur epitete. Erion Veliaj ka ndjekur me fanatizëm ekstrem rrugën e tij si organizatë mafioze që janë.

Të gjithë janë në garë kush ta kopjojë më mirë.

Elisa mban rekordin në fakt në këtë adhurim ndaj Skënderbuçit të saj, teksa flet jo vetëm me gojën e Ramës, por dhe gjestet e tij", shkruan Berisha. 

Të fundit