Flash News

Ditari i Opozitës

Berisha: Rama me bandën e tij, po bëhet gati të vjedhë zgjedhjet nën mburojën e Altin Dumanit

Berisha: Rama me bandën e tij, po bëhet gati të vjedhë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha akuzon kryeministrin Edi Ramën se po bëhet gati të vjedhë zgjedhjet e ardhshme, nën mburojën e Altin Dumani dhe Arben Krajës.

 ‘Të ngrihemi të ecim të sigurtë me përmbysjen e kësaj diktature e cila është në aleancë me krimin mafien shqiptare. ndërkombëtare për të shfarosur në mënyrë paqësore Shqipërinë nga njerëzit e saj.

i ka mundësi që hoteli 20 katësh apo sa është, të lartësohet çdo ditë, e kompanisë që ka vjedhur 100% fondet e qytetarëve të Tiranës. Sa kate ke Zaman aty? Sa të kanë shpërblyer, o mercenar i krimit?

Edi Rama, Ulsi Manja, Belinda Balluku, Damian Gjiknuri, Vangjush Dako, Pjerin Ndreu dhe dhjetëra kriminelë të tjerë elektoralë bëjnë plane për të vjedhur zgjedhjet e ardhshme nën mburojën e kriminelëve elektoralë, Altin Dumani dhe Arben Kraja’, deklaroi kryetari i PD-së, Sali Berisha.

 

Të fundit