Flash News

Ditari i Opozitës

Blushi takim me qytetarët në Tiranë: Energji dhe besim të plotë për fitoren e padiskutuar më 14 Maj!

Blushi takim me qytetarët në Tiranë: Energji dhe besim të

Sekretari i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka zhvilluar një takim në Njësinë Nr.9 në Tiranë.

Blushi me anë të një postimi në Facebook, është shprehur se me 14 maj me në krye kandidatin Belind Këlliçi do të korrin një fitore të padiskutueshme.

Sot në zemrën e Njësisë Nr.9 me ekipin e mrekullueshëm të Partisë së Lirisë dhe Kryetaren e Partisë Demokratike të kësaj njësie, znj.Eda Grimci.

Çdo ditë takime derë më derë dhe biznes më biznes për të prezantuar planin e shkëlqyer të Belind Këlliçit për Tiranën.

Super Motivim, Energji të reja dhe Besim të plotë për fitoren e padiskutuar më 14 Maj!”, ka shkruar Blushi.

Të fundit