Flash News

Ditari i Opozitës

Bozdo: Në sondazhe ka ngjitje të PD-së nga java në javë, duhen parë kandidatët

Bozdo: Në sondazhe ka ngjitje të PD-së nga java në

E ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, pedagogia Reila Bozdo u shpreh se në sondazhe PD ka një ngjitje javë pas jave.

Bozdo: Deri më tani kemi segmente të programit dhe një plan konkret që kur të bashkohet me njerëzit, mund të bëjë punë të mirë. Kur njerëzit do të dalin, atëherë do të shohim produktin.

Koha për të krijuar frymën, nuk ka ardhur ende. Unë e shoh te sondazhet një ngjitje të PD-së nga java në javë. Kjo është shenjë pozitive. Kundërshtari nuk ka nevojë për njerëz, sepse logoja fiton vota.  

Të fundit