Flash News

Ditari i Opozitës

Dhuna ndaj opozitës në protestë/ Noka: Banditi i rilindur me uniformën e shtetit do e paguajë

Dhuna ndaj opozitës në protestë/ Noka: Banditi i rilindur me

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka ka reaguar pas dhunës së ushtruar nga policia ndaj shefit të organizimit në PD, Klevis Balliu dhe deputetëve demokratë.

Ky bandit i rilindur me uniformën e shtetit duhet identifikuar e s'duhet harruar. Do vijë dita që do e paguajë një më një banditizmin e tij dhe të shokëve të tij si ai’, shkruan Noka në Facebook.

 

Të fundit