Flash News

Ditari i Opozitës

Dy orë në SPAK, për çfarë u pyet Monika Kryemadhi

Dy orë në SPAK,  për çfarë u pyet Monika Kryemadhi

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi mëngjesin e sotëm është paraqitur këtë në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion.

Sipas Top Channel ajo u thirr në cilësinë e personit që ka dijeni nga prokurori që ka në dorë një dosje sa i takon pasurisë së çiftit.

Kjo është hera e dytë që deputetja thirret në SPAK. Më herët, ajo i është përgjigjur pyetjeve të prokurorëve të posaçëm dhe ka dorëzuar fakte të reja për inceneratorët.

 

Të fundit