Flash News

Ditari i Opozitës

“Edhe 6 javë nga dita e fitores”, Meta: Triumf përballë pakicës uzurpatore mjaftiste në Tiranë

“Edhe 6 javë nga dita e fitores”, Meta: Triumf

Ilir Meta ka shprehur dhe njëherë mbështetjen për kandidatët për Këshillin Bashkiak të Tiranës.

Në profilin e tij në “Facebook”, kryetari i Partisë së Lirisë ka postuar një album me foto. Ai rikujton se edhe 6 javë na ndajnë nga zgjedhjet, ose siç shkruan Meta “nga dita e fitores historike kundër monizmit dhe pakicës uzurpatore mjaftiste në kryeqytet”.  

POSTIMI I PLOTË:

Edhe 6 javë na ndajnë nga dita e fitores historike kundër monizmit dhe pakicës uzurpatore mjaftiste në kryeqytet.

Falënderimet më të përzemërta për kandidatet dhe kandidatët tanë të mrekullueshëm për Këshillin e Bashkisë të Tiranës që po punojnë me përkushtim çdo minutë për t’ua kthyer bashkinë qytetarëve.

Bashkë????Fitojmë!✌️????????

#PartiaLirise #BashkeFitojme #Tirana #14Maj #NdryshimMeCdoCmim

 

 

Të fundit