Ditari i Opozitës

Edmond Spaho zgjidhet nga PD-ja drejtues politik për qarkun e Korçës

Edmond Spaho zgjidhet nga PD-ja drejtues politik për qarkun e

Partia Demokratike ka zgjedhur sot drejtuesin politik për PD-në në qarkun e Korçës. Në Korçë është caktuar drejtues politik i PD nënkryetari Edmond Spaho.

Të tjerë drejtues politikë më parë janë caktuar: Paloka Durrës, Gazment Bardhi Elbasan, Helidon Bushati në Shkodër, Mark Marku Lezhë, Enkelejd Alibeaj në Fier, Bujar Leskaj në Vlorë.

Disa qarqe të tjera, përfshirë dhe Tiranën, ende nuk janë publikuar drejtuesit politikë për PD-në.

 

Ditari politik

Të fundit