Flash News

Ditari i Opozitës

Gazetari i majtë: Do jem në protestën e 7 korrikut! Do iki nga Shqipëria nëse situata nuk ndryshon

Gazetari i majtë: Do jem në protestën e 7 korrikut! Do iki nga

 

Gazetari që njihet në publik si mbështetës i ideve të majta, Ben Andoni ka bërë thirrje që njerëzit të dalin në protestën e 7 korrikut.

Duke folur në Vizion Plus, ai thotë se vendi po përballet me një shqetësim shumë të madh pasi njerëzit mezi po presin të ikin nga Shqipëria.

Madje edhe ai vetë shprehet se ka një plan për t’u larguar nga Shqipëria, nëse situata nuk ndryshon.

Ben Andoni: Ky është shqetësimi më i madh. Unë jam një nga njerëzit që dua të iki dhe mezi po pres rastin të iki nga Shqipëria.

Të fundit