Ditari i Opozitës

Gazment Bardhi: E mbështes protestën e thirrur nga Sali Berisha, do jem aty në 11 shkurt

Gazment Bardhi: E mbështes protestën e thirrur nga Sali Berisha, do

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi tha se mbështet protestën e thirrur nga Sali Berisha, i cili pas mbledhjes së Kryesisë këtë mbrëmje bëri me dije se është parashikuar të mbahet para Kryeministrisë më 11 shkurt për skandalin e ish-zyrtarit të FBI-së.

“Nëse bëhet fjalë për skandalin McGonigal është kundër qeverisë dhe unë mbështes çdo protestë kundër qeverisë,” – u shpreh Bardhi në “Now me Erla Mëhillin”, i cili shtoi se do të jetë i pranishëm në protestë.

 

Të fundit