Flash News

Ditari i Opozitës

I veshur me bluzën e Kombëtares në Kuvend, Salianji ironizon mazhorancën: Bëjnë sikur shqetësohen

I veshur me bluzën e Kombëtares në Kuvend, Salianji ironizon

Deputeti i PD, Ervin Salianji u shfaq sot në Kuvend i veshur me bluzën e kombëtares Shqiptare, teksa sonte mbrëma pritet ndeshja me Spanjën në Dusseldorf në kuadër të Euro 2024.


Ndersa sot në Kuvend po mbahet seanca për javën e gjelbër, Salianji ironizon mazhorancën, duke thënë se Shqipërinë e zhytrën në lëngim dhe tani bëjnë sikur shqetësohen.

“Sot gjithë sytë tek kombëtarja. Një Shqipëri që shkëlqen dhe disa përfaqësues që e kanë zhytur në lëngim e sot bëjnë sikur shqetësohen”, shprehet Salianji.

Të fundit