Flash News

Ditari i Opozitës

I vihet tritol biznesit kryetarit të PD-së në Malësi të Madhe

I vihet tritol biznesit kryetarit të PD-së në Malësi të

I është lëndë plasëse një lokali në Razëm  në pronësi të Ferdi Stërkaj, kryetar i PD-së në Malësi të Madhe.

“Rreth orës 08:50, në fshatin Razëm, dyshohet se është hedhur lëndë plasëse tek reklama, në afërsi të lokalit të shtetasit F. S. Si pasojë e shpërthimit të saj janë shkaktuar vetëm dëme materiale.”– njofton policia.

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, për sigurimin e provave, me qëllim  identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Të fundit