Flash News

Ditari i Opozitës

Ish-zyrtari i PS ktheu shtëpinë në laborator droge, Berisha: Nga lista e rrogave del se është drejtor te OST

Ish-zyrtari i PS ktheu shtëpinë në laborator droge, Berisha: Nga

Vjen reagimi i kreut të PD, Sali Berisha lidhur me laboratorin e kokainës i zbuluar në Frakull të Fierit, ndërsa godina i përkiste ish kreut të komunës Viktor Çervenaku.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shkruan se nga lista e rrogave del se është drejtor i burimeve njerëzore të OST.

Statusi i Berishës

Zbulohet fabrika e dytë e Miellit të partisë, por në Çervenakë! Viktor Çervenaku nga lista e rrogave del se është drejtor i burimeve njerëzore të OST. Drejtonte dhe fabrikën e miellit të partisë. Parti Shtet-Narkoshtet! Lexoni mesazhet e qytetarëve dixhital! #sb “Doktorr te uroj shendet e familjes tuaj te mrekullueshme çdo te mire po ashtu !

Doktorr,shtepia laborator e droges ne Fier eshte e N/Drejtorit te OST Viktor Cervanaku !Duhet thene se ka lidhje shume miqesore me Gramoz Ruçin,Rebani Jaupaj zv/drejtorin e pergjithshem te policise,me Spiropalin  dhe te shoqin dhe kane shume foto tejet miqesore me evdin ramen e spiropalin ne frakull,fier !”

“Mirembrema Doktor,ne lidhje me operacionin e Fierit ,veprimet kane filluar ne muajin Gushte pasi informacioneve te ardhur nga DEA dhe sasive te kokaines te kaluar nga porti i Tivarit, droga eshte porositur nga Viktor Cervenaku dhe i biri, jane kapur arme zjarri dhe paisje qe perdornin per laburator droge. Jane arrestuar 10 persona. Po pres inf tjeter pasi me shkruajne se ne porosi ka dhe persona tjere.”

“Pershendetje dr Si ka mundësi, kudo që shkon Taulant Balla drejtues politik krijohen laboratorë droge?!!! Ishte në Elbasan, laborator në Xibrrakë, shkoi në Fier, laborator droge edhe atje. Çfarë bën ky transferohet më gjithë ekip në çdo vend”

“Pershrndetje Dr Me qe je ne parlament,thuj Rames cfare te lidh ty me Cervanakun e partise”

 

Të fundit