Flash News

Ditari i Opozitës

“Korrupsion i përzemërt i Ramës”, Berisha publikon sloganin e protestës së 6 dhjetorit

“Korrupsion i përzemërt i Ramës”, Berisha publikon

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka publikuar sloganin e protestës së 6 dhjetorit.

“Mirë se erdhët në Shqipëri bukë, kripë dhe… korrupsion i përzemërt i Edi Ramës”, thuhet në slogan. Protesta do të mbahet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në orën 12:00.

Kujtojmë se po atë ditë në Tiranë mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor. Berisha ka deklaruar se protesta nuk bëhet kundër liderëve evropianë, por për t’i treguar realitetin e hidhru në të cilin jetojnë shqiptarët.

Të fundit