Flash News

Ditari i Opozitës

Maliqi paralajmëron kallëzim në SPAK: Do jetë tronditës për disa mafiozë të pashpirt

Maliqi paralajmëron kallëzim në SPAK: Do jetë tronditës

Sekretari Politik i Partisë së Lirisë për Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi shprehet se një grup i strukturuar kriminal, trafikantë, hajdutë, zyrtarë, oligarkë apo drejtues policie që ndikuan, ndryshuan rezultatin dhe grabitën mandatin e Bashkisë Kuçovë, nuk janë ndëshkuar ende.Ai paralajmëron se brenda javës do të bëjë në kallëzim në SPAK që do trondisë “këta mafiozë të pashpirt të tjetërsimit të vullnetit të lirë të popullit dhe dhunues të votës së lirë”.

SPAK” vazhdon të hesht! Grup i strukturuar kriminal, trafikantë, hajdutë, banditë, zyrtarë, oligarkë apo drejtues policie që ndikuan, manipuluan, kërcënuan, ndryshuan rezultatin dhe grabitën mandatin e Bashkisë Kuçovë ende të pandëshkuar!

Brenda javës kallëzim i radhës, tronditës për këta mafiozë të pashpirt të tjetërsimit të vullnetit të lirë të popullit dhe dhunues të votës së lirë, së taksave të shqiptarëve dhe kriminelë ordinerë që ende mbrohen nga SPAK, me ndërhyrje të mafies politike dhe oligarkëve! Drejtësi e vonuar, por do të zbardhet me patjetër! S’ka kthim pas! Lufta me mafian është ndër më të vështirat, por do ja dalim me fitore!”- shkruan Maliqi.

Të fundit