Flash News

Ditari i Opozitës

Meta pozon krah Belind Këlliçit: Me kryebashkiakun e ardhshëm të Tiranës

Meta pozon krah Belind Këlliçit: Me kryebashkiakun e ardhshëm

Ilir Meta ka postuar një foto në “Facebook”, ku në të shfaqet krah kandidatit për Bashkinë e Tiranës, Beind Këlliçit dhe deputetet së PLS-së, Erisa Xhoxho.

Kryetari i Partisë së Lirisë e shoqëroi foton me një shkrim ku thuhet se ndodhet krahë kryebashkiakut të ardhshëm të Tiranës.

POSTIMI I METËS:

“Me kryebashkiakun e ardhshëm, z. Belind Këlliçi dhe me deputeten më të zëshme për çështjet e rinisë, arsimimit dhe barazisë gjinore, znj. Erisa Xhixho. Midis buzëqeshjeve dhe energjisë të aktivistëve të LRI-së.”

Të fundit