Flash News

Ditari i Opozitës

Nesër protesta para bashkisë, Këlliçi: Pronari faktitik i inceneratorit dhe bandës ‘5D’ duhet të shkojë para drejtësisë

Nesër protesta para bashkisë, Këlliçi: Pronari faktitik i

Anëtari i Kryesisë së PD, Belind Këlliçi ka apeluar qytetarët t'i bashkohen nesër protestës së opozitës përballë Bashkisë Tiranë.

Në një postim në 'Facebook', ai ju rikujton qytetarëve se pronari faktitik i inceneratorit dhe bandës ‘5D’ duhet të shkojë para drejtësisë.

"Të dashur miq, nesër shihemi sërish në protestë, e martë, 28 Maj, ora 11:00, përpara monumentit më të madh të korrupsionit në Europë, Bashkisë Tiranë.

Pronari faktik i inceneratorit Tiranë dhe kreu i bandës 5D ose do të shkojë para drejtësisë, ose do shembet përfundimisht drejtësia në vend!

O sot, o kurrë!", shkruan Këlliçi. 

Të fundit