Flash News

Ditari i Opozitës

Noka: Banda e Taulant Ballës rrëmben qytetarët që protestojnë kundër vjedhjeve të Veliajt

Noka: Banda e Taulant Ballës rrëmben qytetarët që

Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka ka reaguar pasi disa efektivë policie civilë, të maskuar me kapuça e syze janë urdhëruar që të infiltrohen mes protestuesve, për të nxitur incidente dhe më pas shoqëronin protestuesit që kërkonin dorëheqjen e Erion Veliajt

Banda e Taulant Ballës rrëmben qytetarë që protestojnë kundër vjedhjes. Protestuesit janë ata që i paraprijnë zhvillimeve demokratike. Kundërshtarë të çdo padrejtësie”, shkruan Noka në një postim në rrjetin social.

 

Të fundit