Flash News

Ditari i Opozitës

Opozita mban sot protestën e 13-të para bashkisë së Tiranës

Opozita mban sot protestën e 13-të para bashkisë së

Opozita do të zhvillojë sot protestën e radhës para Bashkisë së Tiranës.

Protesta do të mbahet në orën 11:00 duke shënuar sot të 13-ën para institucionit të bashkisë kundër Veliajt dhe korrupsionit galopant që është kryer nga drejtorët e tij.

Ndërkaq Policia e Shtetit njoftoi dje se nga ora 09:30 e në vijim, do të ketë bllokim të përkohshëm të qarkullimit të mjeteve, në bulevardin kryesor pranë Bashkisë së Tiranës. Për këtë arsye policia sugjeron që të përdoren rrugë alternative, deri në përfundim të tubimit, si Unaza e Mesme dhe Unaza e Madhe.

Të fundit