Flash News

Ditari i Opozitës

Opozita proteston sërish sot para Bashkisë së Tiranës

Opozita proteston sërish sot para Bashkisë së Tiranës

Opozita do të protestojë sërish sot para Bashkisë së Tiranës për të kërkuar dorëheqjen e Erion Veliajt.

Protesta do të mbahet në orën 11:00.

Opozita dhe Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kanë vijuar protestat pavarësisht përplasjeve dhe tentativave të fundit të policisë me gaz lotsjellës, për të ndalur tubimet.

Të fundit