Flash News

Ditari i Opozitës

Paloka ironizon ambasadoren Kim: Ndyshimi nga kësti i parë te kësti i fundit

Paloka ironizon ambasadoren Kim: Ndyshimi nga kësti i parë te

Deputeti demokrat, Edi Paloka, ka ironizuar ditën e sotme ambasadoren e SHBA-ve Yuri Kim, mbi ndryshimet fizike që kjo e fundit ka pësuar në tre vite në Shqipëri.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Paloka ka postuar një meme krahas së  cilës shkruan: “Para se të merrte këstin e parë dhe pasi mori këstin e fundit…!

Kush thotë që pasuria nuk të zbukuron, ia fut kot”.

Të fundit