Flash News

Ditari i Opozitës

Pas tensioneve në mbledhje, dorëhiqen edhe dy anëtarë të Kryesisë

Pas tensioneve në mbledhje, dorëhiqen edhe dy anëtarë

Jorida Tabaku dha dorëheqjen nga posti i nënkryetares së PD-së. Pas Tabakut, kanë ardhur edhe dy dorëheqje në radhët e partisë së vulës.

Kanë qenë Oriela Nebiaj dhe Flamur Hoxha që janë tërhequr nga Kryesia.

Dorëheqjet vijnë pas tensioneve dhe debateve në mbledhjen e Kryesisë, e cila zgjati deri në orën 02:30 pas mesnate.

 

Të fundit